Yazlık Keten Ceket Modelleri 2013

Yazlık Keten Ceket Modelleri 2013


İlkbahar ve yaz aylarında bayanlarımızın kullandığı kıyafetlerinden olan ceket modelleri hem çalışan hem de ceket kullanmayı seven bayanlarımız için ideal olmaktadır. Genelde çalışan bayanlarımız ceket giymeyi daha uygun buluyorlar. Tabi kış aylarında daha kalın ceketler kullandıkları için yazlık ceket modellerine geçme zamanı geliyor.

Yazlık ceket modellerinin içinde bayanlarımızın en çok tercih ettiği yazlık keten ceket modelleridir. Keten ceketlerin spor modeli olduğu gibi klasik kesimde olan keten ceket modelleri de yer alıyor. Kot pantolonların, eteklerin, pantolon eteklerin ve şortların üzerine yazlık keten ceketlerden tercih edebilirsiniz. İçine body ya da tişört giymek uygun olacaktır. Çalışan bayansanız gömlekte kullanabilirsiniz.

Yazlık keten ceket modelleri çok fazla terletmeyen ceketlerdir. Fakat devamlı buruşuk görünen modelleri de vardır. Bu modelleri alırken dikkat ediniz. Her giydiğinizde ütü yapmak sizi yorabilir. Sizlere yazlık keten ceket modellerinin 2013 modellerini sunacağız. Beğendiğiniz modellerden bu yaz kendinize düşünebilirsiniz.

keten ceket modelleri

 

yazlık keten ceket modelleri 2013

 

 

yazlık keten ceket modelleri 2013.jpg2

 

yazlık keten ceket modelleri 2013.jpg3

 

 

yazlık keten ceket modelleri 2013.jpg5

 

yazlık keten ceket modelleri 2013.jpg7

yazlık keten ceket modelleri 2013.jpg8

yazlık keten ceket modelleri 2013.jpg9