Polaris Ayakkabı Modelleri

Polaris Ayakkabı Modelleri


Polaris Ayakkabı modellerini çoğumuz biliriz. Hatta belki şu an Polaris’in ayakkabı modelini kullanıyor olabilirsiniz. Özellikle rahat ve ortopedik ayakkabılar üreten Polaris önce ayak sağlığına önem vermektedir.

Polaris markası terlikle başlayan serüvenine ayakkabı ile devam etmiştir. Terlikte 5 nokta rahatlığını ayakkabılara da taşımıştır.

“Bakımlı Ayak Sağlıklı Ayaktır” sloganı altında hem çocuklara hem bayanlara hem de erkeklere kaliteli ayakkabılar sunmaktadır. Aksesuar alanında da kendini göstermeye çalışan Polaris, farklı ürünleriyle kombin yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Polaris bayan ayakkabı modelleri 2013 yılında da özel modeller sunmuştur. Genelde klasik tarzda olan bu ayakkabılar topuklu modellerden oluşmaktadır. Her modelde farklı renk bulmanız mümkündür. Süet, deri, nubuk ayakkabı modelleri vardır. Bu yaz hem şık hem de çok rahat oluyum diyenlere Polaris ayakkabı modellerini öneriyoruz. Genelde koyu rengin hakim olduğu ürünlerde fark edeceksiniz. Tabi açık renkleri de yok diyemeyiz. Eğer Polaris mağazalarında hangi ayakkabı modellerinin olduğunu düşünüyorsanız o halde ayakkabılarımızı incelemenizi öneriyoruz.

polaris ayakkabı modelleri 2013

 

polaris ayakkabı modelleri 2013.jpg1

polaris ayakkabı modelleri 2013.jpg2

 

polaris ayakkabı modelleri 2013.jpg3

polaris ayakkabı modelleri 2013.jpg4

 

polaris ayakkabı modelleri 2013.jpg5

polaris ayakkabı modelleri 2013.jpg6