Halhal Modelleri

Halhal Modelleri


Halhal modelleri ayak bilekleri için kullanılan oldukça şık ve zarif görünen takı modelidir. Özellikle yaz aylarında plajlarda birçok bayanın ayak bileğinde halhal modellerini görebilirsiniz. Etek altına, şort altına, kısa capri pantolon altına halhal modelleri kullanabilirsiniz.

Halhal modellerinin çok farklı takı malzemesi ile yapıldığını görmekteyiz. Boncuklu, altın, gümüş gibi modellerden yapılan halhallar, uygun kıyafet altına göre kullanmalısınız. Örneğin kot şort altına boncuktan yapılmış halhal modeli tercih ederken, straplez bir kıyafet altına gümüş halhal modeli kullanabilirsiniz.

Halhal modellerini topuklu ve topuksuz ayakkabı kullanırken de takabilirsiniz. Önemli olan doğru modelleri seçebilmektir. Fakat dikkat etmeniz gereken nokta halhalın ayak bileğinize zarar verecek kısımlarının olmamasıdır. Çünkü ayak kısmında vücudumuz için önemli damarların bulunduğundan kesme gibi durumlarına karşı dikkatli olmalısınız.

Halhal modellerini evde kendinizde yaparak kolayca şık modeller oluşturabilirsiniz. İstediğiniz renk ve modellerde boncuklar alarak kendinize özel halhal yapabilirsiniz. Halhal Modellerimiz: