Adil Işık Abiye Elbise Modelleri 2013

Adil Işık Abiye Elbise Modelleri 2013


Adil Işık İlkbahar ve Yaz koleksiyonu ile modaya bahar getirdi. Birbirinden özel bayan giyim modelleri ile bahar ve yaz sezonunun şık ürünlerini tasarlayıp, bayanlarımızı muhteşem dönüşü ile karşıladı. Birbirinden şık kıyafetleri oldukça göz dolduruyor.

Adıl ışık abiye elbise modellerinde öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bayanlarımızın abiye elbise modellerinden beklediklerini kıyafetlere yansıtmaktadır. Görünüş dışında rahatça kullanabilecekleri modeller olan abiye elbiselerde renk olarak da alternatifleri çoktur.

Adil Işık abiye elbise modelleri 2013 genellikle sade ve kısa modeller ağırlıktadır. Tek renk kullanılmış modeller yer alıyor. Askılı, yarım kollu modellerin yanı sıra, bisiklet yaka, yuvarlak yaka, V yaka, kayık yaka modelleri de vardır. Kemerli ve omuz detaylı abiye elbiselerde oldukça şıktır. Burada anlatmakla bitmeyen Adil Işık abiye elbise modellerini görmek için küçük bir model kataloğu hazırladık. Diğer modeller için mağazalarını veya sitesini ziyaret edebilirsiniz.

adil ışık abiye elbise modelleri

 

ali-ışık-abiye-elbise-modelleri-trend-2013

 

adil ışık abiye elbise modelleri.jpg2

 

ail ışık abiye elbise modelleri.jpg3

adil ışık abiye elbise modelleri.jpg4

 

adil ışık abiye elbise modelleri.jpg5

 

Adl & Cengiz Abazoglu - Runway - MBFWI F/W 2013

 

ail ışık abiye elbise modelleri.jpg7

 

adil ışık abiye elbise modelleri.jpg8