2013 Yazlık Platform Ayakkabılar

2013 Yazlık Platform Ayakkabılar


Platform ayakkabılar, topuk kısmı oldukça yüksek olan ayakkabı modelleridir. Birçok bayanımız için yürüme konusunda korkutucu görünse de bu tarz ayakkabıları giymeye alışkın bayanlarımıza çok çekici gelmektedir. Özellikle boyunuzu uzun göstermenin yanında daha zayıf görünmenize de yardımcı oluyor. Bunun yanında abiye kıyafetlerin altına babet pek tercih edilmediği için en uygun ayakkabılar platform ayakkabı modelleri olmaktadır. Tabi yaz ayları da yaklaşınca 2013 yazlık platform ayakkabı katalogları da yavaş yavaş hazırlanmaya başlıyor.

2013 yazlık platform ayakkabı modellerinde özellikle bilekten bağlamalı, yanlardan ve önde açık, zımba modelli ve kapalı olan platform ayakkabılardır. Renk olarak ise tamamen kıyafetinize uygun ya da çantanıza yakın renklerde seçim yapabilirsiniz. Eğer bütçeniz uygunsa her renkten platform ayakkabı alabilirsiniz. Özel markalarında 2013 yazlık platform ayakkabıları da tabi ki her zaman çok şık ve sıra dışı modellerdir.

Platform ayakkabı kullanırken eğer ayakkabı uzun süre ayağınızda kalacaksa dikkatli olunuz. Özellikle daha rahat modellerden yana tercih yapınız. Bunun yanında mutlaka topuk kısmının sağlam olmasına dikkat ediniz.

 

2013 yazlık platform ayakkabılar

 

2013 yazlık platform ayakkabılar.jpg1

 

2013 yazlık platform ayakkabılar.jpg2

 

2013 yazlık platform ayakkabılar.jpg3

 

2013 yazlık platform ayakkabılar.jpg4

 

2013 yazlık platform ayakkabılar.jpg5

 

2013 yazlık platform ayakkabılar.jpg6

 

2013 yazlık platform ayakkabılar.jpg7