2015 Uzun Kollu Abiye Modelleri


Uzun kollu abiye elbise modelleri özellikle ilkbahar aylarında çok tercih edilen modellerdir. Bunun yanında sonbahar aylarında da uzun kollu abiyeler kullanılmaktadır. Hatta bazı modellerini yaz aylarında dahi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Uzun kollu abiye modellerini orta yaş ve orta yaş üstü bayanlarımız da tercih ettiği modeller arasında olmaktadır. Genellikle bu tarz abiyelerin kol kısımları tüllerden ya da dantel şeklinde olmaktadır. Kol kısımları kalın olan bayanlarımız da bu kısmı kapatmak adına uzun kollu abiye modellerini tercih ederek oldukça zarif ve şık görünebilir.

2015 uzun kollu abiye modellerine baktığımızda ünlü bayanlarımızın da çok kullandığını gördük. Pullarla ve dantel işlemeleri yapılmış olanları tercih ediyorlar. Kendi tarzlarına ve istedikleri modele göre uzun ya da kısa modelleri tercih ediyorlar. Siz de 2013 yılında uzun kollu abiyelerden tercih edebilir ve ilkbahar aylarında ki özel davetlerde kullanabilirsiniz. İşte siz değerli bayanlarımıza sunmak için seçtiğimiz 2015 uzun kollu abiye modelleri: