2013 Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

2013 Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri


Ayakkabı denilince akla önce bayanlarımız gelir. Onların ayakkabılara düşkünlüğünü herkes bilir. Hatta ayakkabı konusunda takıntılı olup, sırf onun için ayrı bir oda düzenleyen bayanlarımız dahi vardır. Çeşit çeşit, model model ayakkabılardan kullanan bayanlarımız her kıyafet için ayrı bir ayakkabısı vardır. Alışverişlerinin çoğuda ayakkabı için yapılır.

2013 ayakkabı modasında dolgu topuk ayakkabı modelleri oldukça modadır. Platform topuk ayakkabı kullanamayan bayanlarımız için dolgu topuk ayakkabılar oldukça kullanışlıdır. Boyunuzu uzun göstermenin yanında, özellikle kısa boylu bayanlarımız için çok kullanışlı olmaktadır. Bunun yanında kilolu olan bayanlarımız genelde platform topuk giyemezler. Oysa dolgu topuk ayakkabılarda kullanabilir ve daha rahat giyebilirler.

2013 dolgu topuk ayakkabıları da incelediğimizde çok şık modeller rastladık. Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte yazlık dolgu topuk ayakkabılarda, ayakkabı mağazalarının raflarını süslüyor. Sizlere en özel modeller seçmekte zorlandığımız 2013 dolgu topuk ayakkabılarımız şunlardır:

 

Dolgu Topuk Ayakkabi Modelleri

 

2013 dolgu topuk ayakkabı modelleri.jpg1

 

2013 dolgu topuk ayakkabı modelleri.jpg2

 

2013 dolgu topuk ayakkabı modelleri.jpg3

 

2013 dolgu topuk ayakkabı modelleri.jpg4

 

2013 dolgu topuk ayakkabı modelleri.jpg5

 

2013 dolgu topuk ayakkabı modelleri.jpg6

 

2013 dolgu topuk ayakkabı modelleri.jpg7